×
×
Новини
Для студентів 3 курсу ОР «Бакалавр» та 1-го року навчання ОС «Магістр»!
Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом осіннього семестру 2021/2022 навчального року у найстарішому університеті Угорщини – Університеті м. Печ (Pecs University): https://pte.hu/english

Спеціальності/Освітні програми, відкриті для цьогорічного конкурсу: Освіта (Педагогіка, Психологія, Соціальна робота/Соціальна педагогіка); Література та Лінгвістика; Політичні та соціальні науки; Економіка.

Дедлайн для подання документів: 25 квітня 2021 року (23:59).

Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:

  1. CV у форматі EUROPASS.
  2. Learning Agreement (draft, без підписів, але засвідчений Еразмус+ координатором факультету/інституту) – https://international.pte.hu/mobility-programs/erasmus/study-guide
  3. Мотиваційний лист (1 сторінка А4).
  4. Копія залікової книжки. Середній бал – не нижче 80.
  5. Сертифікат про рівень володіння англійською мовою (не нижче рівня В2).
  6. К-копія 1-ї сторінки закордонного паспорту.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій в переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Pecs_Ivanenko.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказувати назву університету та прізвище: Pecs_Ivanenko на адресу локального координатора – заступника декана факультету психології Пащенко Світлани Юріївни (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). В копію ставити Відділ міжнародного співробітництва (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та Відділ академічної мобільності (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

За більш детальною інформацією звертатися до координатора – моб. (067) 5919534; адреса: просп. Глушкова, 2-а, корпус факультету психології, к. 213 та/або до Відділу міжнародного співробітництва (кім. 226 Червоного корпусу) і Відділу академічної мобільності (к. 222 Червоного корпусу).

Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва: 
http://umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/informazija.html

та Відділу академічної мобільності: 
http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk

*Передбачено надання 3-х стипендій в осінньому семестрі 2021/22 н.р. 

**Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі на підставі поданих документів та співбесіди з претендентами. Результати (список номінантів та резервний список) будуть опубліковані на сайтах Відділу академічної мобільності та Відділу міжнародного співробітництва до 07.05.2021 р., а також надіслані на е-мейли учасників та переможців конкурсу.

З критеріями відбору номінантів на Еразмус+ стипендії в європейських університетах можна ознайомитись на сайтах Відділу академічної мобільності та Відділу міжнародного співробітництва.

***Розмір стипендії становить 800 євро на місяць; передбачена виплата дорожнього гранту (275 євро).