Новини

11 лютого Факультет психології КНУ імені Тараса Шевченка розпочинає співпрацю із корпоративним університетом енергетичної компанії DTEK - Academy DTEK. Відповідний меморандум підписали декан факультету психології Іван Данилюк та ректорка Academy DTEK Валерія Заболотна.

Academy DTEK спеціалізується на пошуку та підготовці талановитих співробітників для заняття управлінських позицій. У межах співпраці наші студенти матимуть можливість використовувати знання на практиці, розвивати та удосконалювати свої професійні компетенції, занурившись у сферу бізнес-практики та корпоративної культури. Стажування покликане для реалізації різноманітних досліджень, вирішення конкретних кейсів, котрі неодмінно знадобляться  на шляху до професійного зростання наших студентів.