Новини

26 листопада 2020 року кафедра соціальної психології провела тренінг-сесію «Синергія-2020». Такі заходи проводяться кафедрою щорічно з метою ознайомлення студентів, які навчаються на різних курсах, з особливостями професійної підготовки за різними спеціалізаціями.

Свої професійні можливості та здобутки продемонстрували студенти-магістри 2 року навчання (спеціалізація «Психологія праці та організаційна психологія»). В процесі тренінг-сесії студенти презентували свої тренінгові розробки, здійснені в межах вивчення дисципліни «Психологічні технології бізнес-тренінгу» та запропонували іншим учасникам разом виконати низку цікавих вправ.

Цього року тренінг-сесія вперше проводилась в онлайн форматі, однак якість роботи від цього не постраждала. Більше того, відкрились нові можливості. Онлайн формат дозволив запросити до участі в тренінг-сесії випускників факультету психології, які знайшли себе в практичній та академічній сферах.

Секретами успіху та особливостями старту професійної кар`єри зі студентами поділилися Дарина Іваскевич (директор відділу маркетингових досліджень компанії AllApps) та Олександр Іваскевич (регіональний супервізор, спеціаліст з навчання та розвитку персоналу компанії LC Waikiki).

Вони не тільки відповіли на питання учасників та запропонували взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад в HR-сфері (рекрутер, бізнес-тренер).

Випускниця факультету Альона Шкляєва – аспірантка (PhD) Eötvös Loránd University (ELTE), м. Будапешт, Угорщина, HR-консультант та тренер – розповіла студентам про нюанси пошуку навчальних програм за кордоном, специфіку побудови навчального процесу в аспірантурі у зарубіжних університетах, тонкощі успішної адаптації до нових умов навчання та проживання. Також вона розповіла про власний досвід розвитку професійної кар`єри як науковця та практика.

За результатами голосування учасників тренінг-сесії було визначено переможців в наступних номінаціях:

Всі переможці отримають від кафедри сертифікати тренера. Також їм буде надано можливість провести майстер-класи власних розробок під час проведення на факультеті наукових конференцій весною 2021 року.

В тренінг-сесії взяли участь студенти 2,3 та 4 курсів бакалаврату і 1 та 2 курсів магістратури. Деякі учасники поділилися своїми враженнями:

«Відкрив для себе організаційну психологію як дуже цікаву галузь, дізнався багато нового і буду далі знайомитись з нею більш ґрунтовно» (Артем Вакуленко, 2 курс, бакалаврат, «Психологія»)

«Оновив свої знання з організаційної психології, дізнався багато нового і корисного, дуже задоволений тим, що вдалося поспілкуватись з колегами-психологами» (Максим Казначеєв, 2 курс, магістратура, «Політична психологія»)

«Дізналась про можливості використання онлайн ігор в тренінгу, було дуже цікаво та пізнавально, той випадок, коли відчуваєш задоволення від спільної роботи» (Маргарита Радкевич, 2 курс, магістратура, «Політична психологія»)

«Ми скучили за такими формами навчання. Треба побільше таких заходів, які дають можливість спілкуватись не тільки з членами своєї групи, але й з іншими студентами. Було дуже цікаво, сподіваюсь на продовження у майбутньому» (Катерина Новікова, 2 курс, магістратура, «Політична психологія»).

Організатор заходу – О. П. Соснюк
кандидат психологічних наук, доцент,