Вітання зі здобуттям стипендії імені Героїв Небесної Сотні

Щиро вітаємо Стружко Ольгу Павлівну, студентку 2 року магістри зі спеціальності «Психологія дитинства і сім’ї з основами психотерапії» зі здобуттям академічної стипендії імені Героя Небесної Сотні Юрія Дяковського.

Щороку, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. №896 «Про заснування академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні» відповідно до «Положення про академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні», студенти, які своєю активною громадянською позицією утверджують ідеали та цінності Революції гідності, отримують академічні стипендії, започатковані на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні.

Цьогоріч такої почесної нагороди удостоєна наша студентка. Ольга Стружко є активною, цілеспрямованою та успішною студенткою факультету психології, учасником міжнародних та всеукраїнських конференцій, волонтерських програм, автором наукових публікацій на теми: «Інформаційні війни: стратегії та правила впливу», «Стереотипи, як інструмент впливу в умовах інформаційної війни» та ін.

В своїх наукових роботах розглядає актуальне питання страху смерті, спровокованого сучасними військовими діями в державі, розкриває особливості цього явища у науковому вимірі: «Вплив переживання страху смерті на ціннісно-смислову сферу особистості». Кваліфікаційна робота студентки розкрила проблему «Ціннісно-смислових особливостей переживання страху смерті працівниками медичної сфери», занурюючись у тему особливостей психологічного стану медичних працівників, як безпосередніх учасників військових дій, а також реабілітації військовослужбовців та вимушених переселенців.

Стружко Ольга брала участь у програмі фонду Віктора Пінчука «You Camp 3», де розробила програму практичної допомоги професійної самореалізації жінок, гендерної рівності, зокрема у лавах сучасної української армії.

Бажаємо нашій стипендіатці наснаги та успіхів у підкоренні нових вершин!