×
×

ПЕРЕМОЖЦІ І ЕТАПУ КОНКУРСУ BIG IDEA CHALLENGE-2020

27 травня 2020 року Національний центр розвитку креативного підприємництва (Ncce Ukr), створений у КНУ імені Тараса Шевченка, підбив підсумки І етапу конкурсу креативних підприємницьких ідей Big Idea Challenge, що проходив у межах програми Creative Spark, започаткованої Британською Радою. На конкурс було подано 21 творчий проєкт у вигляді однохвилинних відео-роликів, презентованих автором або командою авторів. Студенти з усіх інститутів та факультетів Університету змогли представити свої інноваційні ідеї та отримати схвальні відгуки від членів журі конкурсу, проект-менеджерів з КНУ імені Тараса Шевченка і Нортумбрійського університету, що у Великій Британії, а також представника Британської Ради в Україні.

Міжнародне журі визначило 10 проєктів-переможців, які були презентовані на онлайн церемонії нагородження фіналістів та відзначило високий креативний потенціал студентської молоді.

У І етапі конкурсу відео-пітчів взяли участь 5 представників факультету психології. Дві наші команди вибороли місця в десятці кращих.

Карамушка Тарас Шиковець Сергій

Це команда PsySmartTeam, яку утворили викладач кафедри соціальної роботи Тарас Карамушка та аспірант кафедри загальної психології Сергій Шиковець. Їх креативна ідея стала четвертою у загальному заліку за підсумками голосування українського та британського журі конкурсу: https://m.youtube.com/watch?v=N8XR1iZsmC0&feature=youtu.be

Панченко Ксенія

На 7 позиції в рейтингу опинилась студентка 4 курсу спеціальності «Соціальна робота» Ксенія Панченко з проєктом Inclusive app https://m.youtube.com/watch?v=FdZELiEUe-c&feature=youtu.be

Ці учасники будуть готувати свої відео-пітчі на загальнонаціональний етап конкурсу. Бажаємо їм вдалого результату і, звісно, перемоги!

Ще дві учасниці конкурсу з факультету психології представили свої інноваційні ідеї:

Новікова Катерина

Катерина Новікова, студентка 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» – проєкт HIV & Sex & Rock and Roll

https://m.youtube.com/watch?v=JRJrKVdziMQ&feature=youtu.be

Пімоненко Валерія

Валерія Пімоненко, студентка 2 курсу спеціальності «Соціальна робота – проєкт EcoLogic https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=GVIrBWiGrlM

Вони впритул наблизились до першої десятки переможців, посівши 12 та 13 позиції в рейтингу.

Всі учасники Big Idea Challenge-2020 продемонструвати свій потужний креативний потенціал і засвідчили, що наша молодь – найкраща! В якості заохочення вони отримають спеціальні призи — корпоративний університетський одяг від КНУ SHOP та Дипломи від Національного центру розвитку креативного підприємництва (Ncce Ukr).

Щиро вітаємо наших учасників конкурсу і бажаємо обов'язково втілити всі ваші ідеї в життя!