Новини

Нещодавно асистент кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки факультету психології, кандидат психологічних наук Валентина Шкуро отримала заохочення від мера столиці Володимира Кличка за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у справу соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Валентина Петрівна з 2009 року працює координатором соціальних проєктів Спілки громадських організацій людей з інвалідністю. Своєю діяльністю вона сприяє науково-практичному супроводу процесу розвитку інклюзивного суспільства в місті Києві та впровадженню універсального дизайну в міський простір. За її сприяння та участі було реалізовано понад 15 соціальних проєктів в місті Києві. Як результат, понад 350 000 мешканців міста отримати доступ до необхідних, життєво важливих послуг та покращили якість життя.

Валентина Шкуро є співавтором «Рекомендацій щодо впровадження доступності та інклюзивності дитячих ігрових майданчиків», де розкрито важливість та обґрунтовано переваги впровадження такої доступності та інклюзивності, визначено ключові принципи впровадження та етапи створення майданчиків, а також значну увагу приділено характеристиці елементів, що забезпечують їх доступність та інклюзивність.

Важливу увагу в своїй професійній діяльності Валентина Петрівна приділяє пошуку інноваційній, кращих практик та інструментів, спрямованих на вирішення актуальних соціальних проблем та сприяння покращенню становища вразливих груп населення.

Свої знання та теоретичні і практичні напрацювання вона використовує у навчанні студентів освітніх програм «Соціальна педагогіка» та «Соціальна реабілітація».

Факультет психології вітає Валентину Петрівну з високою відзнакою, пишається її досягненнями і бажає подальших звершень у важливій справі розвитку соціальної сфери та навчання майбутніх соціальних працівників!