×
×
Новини

Нашій незалежності 30 років! Наближається знакова дата. Країна готується до гучного святкування: безліч урочистих заходів, приурочених подій у столиці та в регіонах, концерти і військовий парад...

Але найяскравіше свято відбувається в наших серцях незалежно від посад, статусів, рис характеру. Це свято щоденної любові до Батьківщини: до її рік, озер та морів, до її гір та лісів, до її широких степів, сповнених гомону історичних звитяг. Ця любов не потребує гучних вечірок під бризки шампанського, запаморочливих подарунків, казкових навколосвітніх подорожей. Ми народжуємося з нею в серці. Випробування та незгоди лише роблять її міцнішою – вона вперто випускає молоді паростки крізь граніт режимів, крізь товщу часу і забуття. Відстань лише посилює її. Повертаючись додому з далеких доріг ми смакуємо кожен ковток рідного повітря.

Але наша любов до Батьківщини потребує єднання, спільного пориву у прагненні дотягнутися до нових висот та зірвати зорю під назвою "Щастя"! День Незалежності України – це наше свято! Це саме той час, коли ми можемо усі разом отримати заряд неймовірного драйву, щоб досягти бажаних вершин!

Разом до мети! Вітаємо зі святом, друзі!