Новини

З 7 по 9 липня 2021 року у Києві пройшов регіональний Конгрес WPA (Міжнародної асоціації психіатрів) “PSYCHOPATHOLOGY IN PERIODS OF TRANSITIONS”. Учасники мали змогу бути присутніми як онлайн, так й офлайн. Конгрес відкривали Dr. Afzal Javed, президент WPA, Семен Глузман, Президент УПА (Української психіатричної асоціації) та Ірина Пінчук, Віце-президент УПА та ко-президент Конгресу. Виступи відбувалися англійською та українською мовами, присутніми були експерти з різних країн, у тому числі Данії, США та Британії.

Доповіді було присвячено впливу пандемії Covid-19 на психічне здоров’я та новим викликам, які пандемія ставить перед сучасною медициною та наукою. Також провідні фахівці ділилися сучасними знаннями та практиками доказової терапії. Розглядався сучасний погляд на коморбідність розладу аутистичного спектра, ранні інтервенції при психозах, сексуальні дисфункції та інше.

Участь у цьому Конгресі дала можливість науковцям з різних куточків світу налагодити співпрацю та “тримати руку на пульсі” нових знань. Адже саме взаємодія робить науку живою.

За традицією, в рамках Конгресу відбулося нагородження українських психіатрів, психологів та працівників сфери психічного здоров’я. Цього року премію Станіслава Костюченка, яка присуджується молодому досліднику, отримав студент 2-го курсу магістратури ОНП “Клінічна психологія з основами психотерапії” факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка Андрій Солонський за авторський внесок у наукову діяльність та дослідження в галузі психічного здоров’я.

Щиро вітаємо Андрія з високим визнанням, пишаємось та бажаємо йому наснаги на подальші наукові звершення!