Новини

Організатори Школи – Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Одеський національний університет імені І. І. Мечникова – запрошують науковців, викладачів ЗВО, докторантів, аспірантів, магістрантів і студентів, молодих науковців та практиків до участі у V ювілейній Всеукраїнській літній школі з психології

"НАЦІОНАЛЬНІ НАУКОВІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИ: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ"

(90 годин, 3 кредити ECTS)

21 червня – 28 червня 2021 (дистанційно)

29 червня – 4 липня 2021 (offline / online м. Одеса, Затока)

Школа проводиться з метою розширення теоретичних і практичних знань учасників з історії вітчизняної психології та досягнень її сучасних наукових шкіл як невід’ємних джерел формування єдиного дискурсу української психологічної науки та практики.

Програма школи передбачає: лекції-презентації та майстер-класи відомих психологів – фундаторів авторських наукових психологічних шкіл України, представників психологічних шкіл класичних університетів; дискусії і обговорення методологічних проблем сучасної психологічної науки; конкурс наукових робіт учасників школи (докторантів, магістрантів, бакалаврів); психологічний перформанс «У колі світла» (трансдисциплінарний дискурс актуальних проблем сучасної гуманітаристики); культурно-розважальні заходи.

Наукові керівники Школи: доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології розвитку КНУ імені Тараса Шевченка Олена Власова і доктор соціологічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної і прикладної психології ОНУ імені І. І. Мечникова Валентина Подшивалкіна.

Робота Школи проходитиме в офлайн режимі на базі відпочинку «Економіст» Одеського національного економічного університету у Затоці, що дозволить поєднати інтелектуальну роботу з релаксацією та пляжним відпочинком!

ЗАПРОШУЄМО ДО РЕЄСТРАЦІЇ ТА УЧАСТІ!

Завантажити інформаційний лист