×
×
Новини

Запрошуємо вас ознайомитись з Програмою конференції. Звертаємо увагу на те, що конференція проходитиме в онлайн форматі, тож Програма містить відповідні посилання на приєднання до ZOOM сесій.

Рада молодих вчених факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка створила цікаву та насичену програму для зареєстрованих учасників, яка надає можливість не лише апробувати результати власних досліджень, зробити наукову доповідь та отримати зворотний зв’язок від інших дослідників у процесі обговорення. В межах роботи конференції провідні психологи-практики забезпечать молодим науковцям можливість навчатись та спільно працювати в майстер-класах і воркшопах з актуальних питань психології особистості, освітньої та сімейної соціалізації особистості, психотерапії та психологічного супроводу особистості, планування та здійснення наукових досліджень у галузі психології особистості тощо.

З усіма питаннями щодо Програми конференції просимо звертатись до оргкомітету на вказані в Інформаційному листі е-адресу або телефони.

Оргкомітет

Перейти до сторінки конференції

Завантажити програму