×
×
Новини
До уваги студентів-бакалаврів 2-ого та 3-ого року навчання!

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус+ кредитна мобільність для навчання  протягом осіннього семестру у 2021-2022 н. р (5 місяців) в Університеті Валенсії (Іспанія) для бакалаврів 2-ого та 3-ого року навчання.

Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 23 квітня 2021 року.

Cпеціальності: *всі

*Прохання звіряти наявність відповідної освітньої програми на сайті університету-партнера за посиланням: https://www.uv.es/uvweb/college/en/undergraduate-studies/undergraduate-studies-/degree-programmes-offered-1285846094474.html

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3. Сертифікат чи інший документ (університетський) про рівень знання іспанської (не нижче рівня B1) чи англійської мови (не нижче рівня B1)
4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!.

Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:

http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk

Пошук курсів- https://www.uv.es/uvweb/college/en/undergraduate-studies/undergraduate-studies-/degree-programmes-offered-1285846094474.html

5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності  http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk)  із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті (допускається електронний підпис або якщо немає можливості отримати підпис від координатора, приймається письмове підтвердження списку курсів у вигляду емейлу від координатора) – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

6. Витяг із залікової книжки (перекладений на англійську мову та завірений). Просимо надсилати витяги з оцінками на завіряння Надії Миколаївні Серьогіній на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

7. Заповнити онлайн форму- https://goo.gl/forms/3bpttwEjGHlq7zsc2

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Valencia-2021_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+  із запитом на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Поради щодо оформлення конкурсних документів  на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#

* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.
**Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
***Дата співбесіди буде оголошена окремо на офіційній фейсбук-сторінці Відділу міжнародного співробітництва.
****Розмір стипендії складає  850 €/міс.
*****Грант на подорож  275 €