Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Особистість у життєвих ситуаціях: світові тенденції та національні особливості» (PLSWTNP)

Дата проведення: 05 листопада 2021 року

Ініціатором конференції є кафедра загальної психології, факультету психології, Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На сьогоднішній день, дослідження особистості є ключовим аспектом психології у всьому світі: вже розроблено безліч підходів до трактування і розуміння особистості, сформовано низку теорії особистості, проте це не означає, що простір для подальших досліджень вичерпано. Щодня люди стикаються із поняттям «ситуація», що вимагає відповідного реагування, і кількість таких ситуацій нескінченна. Розвиток психологічної науки в Україні і за кордоном суттєво сприяє розширенню поглядів на особистість у її життєвих ситуаціях. Ця конференція дасть змогу представити новітні підходи сучасної науки до розуміння особистості у життєвих ситуаціях. У конференції візьмуть участь студенти, аспіранти та викладачі всіх випускових кафедр факультету, які готують психологів: кафедри загальної психології, кафедри соціальної психології, кафедри психодіагностики та клінічної психології, кафедри психології розвитку та кафедри експериментальної психології. До них приєднаються кафедри педагогіки, соціальної роботи та соціальної реабілітації, що дасть змогу суттєво розширити спектр поглядів на особистість у життєвих ситуаціях. Участь закордонних учасників дозволить представити погляд дослідників з інших країн та дозволить поділитися досвідом у напрямках та способах дослідження особистості.