Сайт знаходиться на технічному оновленні.

V Всеукраїнська Літня Школа з психології з міжнародною участю «Національні наукові психологічні школи: історія та сучасність» (NSPSHM)

Дата проведення: 29 червня - 4 липня 2021 року

Школа проводиться до ювілеїв з дня народження видатних вчених, які надали помітний імпульс для розвитку вітчизняної психології у ХХ столітті: С. Л. Рубінштейна, Г. Г. Шпета, М. О. Бердяєва та О. М. Ткаченка. База проведення школи – Одеський національний університет імені І. І. Мечникова. Школа є результатом спільної організації провідних науковців КНУ імені Тараса Шевченка, ОНУ імені І. І. Мечникова та Інституту психології НАПН України. Заплановано участь науковців зі Щецинського та Варшавського університетів (Польща), Білоруського державного університету (м. Мінськ, Білорусь) та Гродненського державного педагогічного університету імені Янки Купали.

Завантажити інформаційний лист