×
×

Слободянюк Ігор Антонович
Слободянюк Ігор Антонович
Доцент кафедри психодіагностики та клінічної психології
Кандидат психологічних наук, доцент
+38 (044) 521-33-69
210, 2-й поверх
islobod@gmail.com

Освіта:  Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка, філософський факультет, відділення психології, 1982р.

 

Наукові інтереси:

 • психологічне консультування
 • індивідуальна і групова психотерапія (клієнтцентрована  терапія за К.Роджерсом)
 • соціально-психологічні тренінги

 

Дисципліни, що викладаються:  

 • практикум зі вступу до спеціальності
 • психологічний практикум
 • технології групової терапії
 • технології психотерапії
 • технології психологічного консультування

 

Професійна активність: автор навчального проекту «Школа тренерів» з підготовки  тренерів соціально-психологічних і бізнес-тренінгів. Проект апробовано протягом 10 років  роботи навчальних груп  у Києві, Житомирі, Чернівцях,Луцьку, Одесі, Запоріжжі,Вінниці, Львові, Ужгороді. З 1996р. по теперішній час  - участь у освітніх проектах Української Спілки Психотерапевтів (УСП)  з підготовки та підвищення кваліфікації  фахівців у галузі психотерапії, що здійснюються за європейськими стандартами під супервізією  Європейської Асоціації  Психотерапії  (ЄАП). Психотерапевт, сертифікований  ЄАП (Євросертифікат від 05.04.2000р., м.Відень, Австрія) за напрямком  «клієнтцентрована терапія». Навчаючий психотерапевт, супервізор, член Ради навчаючих  психотерапевтів УСП. Дійсний член УСП, ЄАП.

 

Нагороди: Кращий викладач факультету психології  КНУ ім. Тараса Шевченка за 2009-2010 н.р.

 

Хобі: Гірські лижі, туризм, плавання.

 

Основні публікації

 1. Слободянюк І.А.,  Слободянюк Л.У. «Психологічний супровід  професійного становлення практичних психологів на різних етапах  професіоналізації». //Вісник післядипломної освіти : зб. наук. праць/Ун-т менедж.освіти АПН України. Вип..11.- К.:2009. С.254-260.
 2. Слободянюк І.А.« Роль тренінгу професійного самовизначення у формуванні базової (стартової) компетентності щодо обраної професії»//Вища освіта України – Додаток 4(т.15) – 2009р.- Тематичний випуск «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору». С.561-565.
 3. Слободянюк І.А., Мироненко О.І. «Діагностика і терагностика в психологічному консультуванні і психотерапії»// Проблеми емпіричних  досліджень в психології. – Вип 4.- К.: Гнозис,2010р. С.276-280.
 4. Слободянюк І.А. «Тренінг партнерського спілкування» .- К.:2010р.- 48с.
 5. Слободянюк  І.А. «Презумпція довіри в психологічному консультуванні і психотерапії».// Теорія і практика допомоги особистостів психологічному консультуванні і психотерапії»: Матеріали  міжнародної науково-практичної конференції / Ред.кол.: З.Ф.Сіверс,,Е.В.Белкіна, І.А.Слободянюк та ін. – К.:КМПУ  ім. Б.Д.Грінченка,,2005. – С.123-125.