×
×
Анонси

Визначна подія в рамках міжнародного співробітництва факультету психології!

 

До уваги студентів 2-6 курсів!

Ми представляємо доктора Кіліана Ваву (Kilian WAWOE) – одного з відомих фахівців у сфері HR, нагородженого званням викладача року у Вільному університеті Амстердаму (Нідерланди), майстра інтерактивних методів навчання, практика з великим досвідом роботи у банківській сфері, автора багатьох робіт з HR-досліджень.

Тільки студентам факультету психології надається унікальна нагода отримати практичні знання з найпопулярнішого в Західній Європі курсу Human Resource Management.

Заняття будуть проходити у 2 сесії:

-         Сесія 1: 23, 24 та 26 березня 2018 р.

-         Сесія 2: 30 травня – 02 червня 2018 р.

Розклад занять буде надіслано зарахованим на курс студентам до 20 березня 2018 року.

Тим, хто успішно завершить навчання з курсу Human Resource Management, буде видано відповідний Сертифікат Вільного університету Амстердаму (Нідерланди).

Навчання на цьому курсі є безкоштовним.

До групи будуть зараховані лише 15 найбільш мотивованих студентів з гарним рівнем володіння англійською мовою! Для запису на курс слід зареєструватися до 15 березня 2018 року, заповнивши Гугл-форму: https://docs.google.com/forms/d/1W_rq1mKOodI7-cgkzVynxJFwg1KFNrYWFxxkUDU7c9E/edit

За всіма питаннях щодо навчання на цьому курсі можна звертатись до заступника декана факультету психології Пащенко С.Ю., кабінет 213.

Скористайтеся унікальним шансом отримати сучасний інструментарій для подальшої успішної кар’єри!

 

"Найбільш практичний курс з усіх, які я проходив в університеті.

Завдяки інтерактивному підходу створюється відчуття занурення в ситуацію, де викладач разом зі студентами досліджує і розбирає кожен окремий момент певної теми.

Пройшовши курс, я отримав не лише базові знання, а й практичні навички з підбору співробітників виходячи з необхідних якостей і створення сприятливої робочої атмосфери".

Студент 3-го курсу факультету психології,

Випускник курсу Human Resource Management

Печиборщ Андрій