×
×
Міжнародні зв'язки

18-25 вересня 2022 р. студентка нашого факультету Дарія Першута взяла участь в Еразмусівській програмі молодіжних обмінів “YOUTH to Healthy Emotions”, яка відбулася у мальовничому місті Закопане. Вона охоче поділилася з нами своїми враженнями від короткотривалої мобільності у Польщі.

“YOUTH to Heathy Emotions”— це проект молодіжного обміну, спрямований на підвищення афективних здібностей і емоційного інтелекту молоді, що необхідно для них самих та для їхніх стосунків з іншими з акцентом на інклюзивності та миролюбності. Інша мета – дати можливість учасникам розкритися емоційно, отримати інформацію про те, як контролювати емоції, виходити зі стресу та депресії через різноманітні заходи та інформативні сесії.

Ми розпочали проєкт зі знайомства, ігор для тімбілдінгу, виписали наші очікування, побоювання та можливі особисті внески. Протягом тижня ми поринули у світ наших емоцій, грали в національні ігри кожної країни, робили різні вправи для прояву наших емоцій та розуміння емоцій інших, мали різні лекції-дискусії про емоційний інтелект та обговорювали проблеми в наших країнах. Українська команда презентувала результати опитування про емоційний інтелект серед молоді в Україні.

Однією з найяскравіших частин обміну була культурна ніч, де команди з України, Польщі, Вірменії, Іспанії та Грузії презентували свої національні страви, танці, пісні, ігри. 

А у передостанній день ми підіймались у гори до Морського ока! Легкий туристичний маршрут тривалістю 8 кілометрів в один бік вартує того, щоб насолодитись свіжістю, природою, сонечком та чарівним Морським оком – найбільшим та найвідомішим озером у Татрах. 

Я дуже рада, що мала можливість взяти участь у молодіжному обміні “YOUTH to Heathy Emotions”, адже змогла через мистецтво театру, малюнку, танців відчути себе та інших учасників. Мені сподобалося дізнаватися про культуру, освіту та звички інших країн. І, найголовніше, у мене була змога поділитися правдою з іншими учасниками про жорстоку війну, розповісти свою історію, пояснити людям чому так відбувається, як це впливає на наше життя і як це вплине на їх життя, якщо нічого не робити та не протистояти загарбницьким діям агресора

Дарія ПЕРШУТА
студентка 3 курсу
ОП «Соціальна робота»