×
×
Оголошення

До уваги студентів-бакалаврів 2-ого та 3-ого року навчання!

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання  протягом осіннього семестру у 2022-2023 н. р. в Університеті Валенсії (Іспанія) для бакалаврів 2-ого та 3-ого року навчання.

Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту - 17 травня 2022 року.

Спеціальності: *всі
*Прохання звіряти наявність відповідної освітньої програми на сайті університету-партнера за посиланням: https://www.uv.es/uvweb/college/en/undergraduate-studies/undergraduate-studies-/degree-programmes-offered-1285846094474.html

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS;

2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки), що має містити відповіді на наступні питання:

  • Чому Ви бажаєте стати учасником програми Еразмус+?
  • Як навчання в Університеті Валенсії зможе повпливати на реалізацію Ваших життєвих цілей?
  • Які знання очікуєте опанувати і які навички здобути?
  • Чому Ви були б гідним представником від КНУ для участі в обміні?

3. Сертифікат або підтвердження від викладача про рівень володіння іспанською (не нижче рівня B2) та/або англійською мовою (не нижче рівня B2).

4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!.

Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk

5. Індивідуальний графік (форму можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності (http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk)  із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/інституті (допускається електронний підпис або якщо немає можливості отримати підпис від координатора, приймається письмове підтвердження списку курсів у вигляду емейлу від координатора) – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

6. Витяг із залікової книжки (перекладений на англійську мову та завірений). Просимо надсилати витяги з оцінками на завіряння Олесі Олександрівні Сідельніковій Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

7. Заповнити онлайн форму- https://goo.gl/forms/3bpttwEjGHlq7zsc2

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Valencia-2022_Ivanenko та надісланий на електронні пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Поради щодо оформлення конкурсних документів  на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#

* Форму Learning Agreement та сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc), а також інструкцію щодо вибору курсів у приймаючому університеті можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.

**Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

***Дата співбесіди буде оголошена окремо.