×
×
Оголошення

Студії Східної Європи Варшавського університету оголошують набір на стипендіальну програму уряду Республіки Польща для молодих науковців з країн Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу, в т.ч. України.

Стипендії призначені для наукового стажування в польських університетах у період з вересня 2022 р. до червня 2023 р. у галузі соціальної та політичної психології.

Перевага надаватиметься кандидатам, які можуть представити певні наукові досягнення та/або підтвердити активну громадську діяльність і чиї досягнення дадуть найкращу можливість використати здобуту в Польщі спеціалізацію у своїх країнах у різних сферах наукового та суспільного життя.

Розмір щомісячної стипендії складає 1500 злотих. За ці кошти стипендіати покривають витрати на проживання, харчування та страховий поліс.

Вимоги до кандидатів

 1. Закінчена повна вища освіта (4-х або 6-річне навчання, яке закінчилося захистом бакалаврської або магістерської роботи) передусім за гуманітарними спеціальностями.
 2. Вік кандидатів – до 35 років.
 3. Загальна обізнаність із проблематикою стажування.
 4. Знання польської мови на рівні, що дозволяє розуміти лекції та літературу зі сфери зацікавлень кандидата.
 5. В окремих випадках буде можливим призначення стипендії особам, які не знають польської мови. Такі стипендіати будуть зобов’язані самостійно вчити польську мову після отримання повідомлення про призначення стипендії та пройдуть додатковий інтенсивний курс польської мови в серпні 2022 р. 

   Необхідні документи
 • 1. Копія диплому університету, що прирівнюється до польського бакалавра (мінімум) або магістра, або свідоцтва про докторантуру.
 • 2. Анкета кандидата (доступна на сайті www.studium.uw.edu.pl).
 • 3. Стислий супровідний лист з обґрунтуванням обраного напряму навчання (польською чи англійською).
 • 4. Проект науково-дослідної роботи (польською чи англійською мовами).
 • 5. Резюме польською або англійською мовою, написане починаючи від найновіших подій, з фото.
 • 6. Список публікацій, досягнень та професійних проектів.
 • 7. Сертифікати, що підтверджують знання польської та англійської мов.
 • 8. Будь-які інші дані, документи чи інформація, які, на думку претендента, можуть допомогти конкурсній комісії відповідно оцінити кандидатуру кандидата.

Комплект документів на Стипендіальну програму потрібно подати особисто або надіслати поштою до відповідного дипломатичного представництва Республіки Польща в Україні, а також на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Реченець подачі заявок: 1 березня 2022 р.

Більш детальна інформація: https://studium.uw.edu.pl/wp-content/uploads/2021/11/Program-Stypendialny-Mlodych-Naukowcow-2022-1.pdf