×
×
Новини

Альянс EUniWell («Європейські університети для благополуччя»), до якого входить і Київський національний університет імені Тараса Шевченка, проводить численні курси та тренінги для студентів, аспірантів, дослідників, молодих та досвідчених науковців і викладачів. Один з таких тренінгів відвідав викладач нашого факультету, кандидат філософських наук, асистент кафедри загальної психології Денис ПРЕДКО. Програма Leadership Fellowship, до складу учасників якої було обрано Дениса Єрофейовича орієнтована на розвиток лідерських якостей з акцентом на благополуччя, сприяє розвитку співпраці та ефективному спілкуванню в різноманітних командах.

Навчання за програмою складається з трьох елементів:

  • очний старт стипендіальної програми охоплював два дні навчання та групової роботи (22 та 23 квітня 2024 року) та відбувався у Флорентійському університеті (Італія).
  • з квітня 2024 року по липень 2024 року в режимі онлайн відбудуться численні навчальні сесії під керівництвом викладачів, а також самостійні тренінги в програмі Onesome.
  • нарешті, навчання завершиться очною заключною сесією 1-2 липня 2024 року в Нантському університеті (Франція).

Загалом, учасники мають унікальну можливість спілкуватися з міжнародними колегами, отримуючи цінні інсайти. З нетерпінням чекатиму наступних зустрічей!

Денис ПРЕДКО
асистент кафедри загальної психології