×
×
Новини

Захищаючи нашу державу від збройної агресії російської федерації на Херсонському напрямку, загинув 19-річний студент третього курсу нашого факультету, Поліщук Денис Олександрович.

З 28.08.22 він вважався зниклим безвісти, про нього не надходило жодної звістки. Рідні та друзі до кінця сподівались що Денис переховується чи знаходиться у полоні. Після звільнення значної частини Херсонської області, з‘явилась можливість проведення пошукових робіт на її території, і 29.11.22 завдяки проведенню ДНК-експертизи стало відомо що він загинув, звільняючи Херсонську область від російських окупантів. 

Денис родом із Києва. Він був надзвичайною і унікальною особистістю, слід якої назавжди закарбований у серцях тих людей, яким пощастило зустріти його на своєму шляху. Натхненним, веселим, сповненим життя, невичерпної мудрості, чесності та великої кількості тепер уже назавжди нерозказаних історій ми і запам‘ятаємо нашого Героя. 

Безмежна вдячність Денису за стійкість і рішучість у прийнятті рішення про захист нашої держави, щирі співчуття його рідним та близьким. Вічна та світла пам‘ять.

Пам‘ятаймо, якою ціною відбуваються наші великі та маленькі перемоги. Пам‘ятаймо кожного та кожну, хто віддав життя за нашу незалежність. Кожного героя, який загинув, щоб ми були тут. Слава Україні.