×
×
Новини

Кафедра психодіагностики та клінічної психології факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка долучилась до програми Німецької служби академічних обмінів (DAAD) «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)». 

Кафедра разом з колегами з MSH Medical School Hamburg, University of Applied Sciences and Medical University впроваджуватиме проєкт «Покращення віртуального викладання та навчання для українських студентів-психологів» (ID проекту: 57653474). Керівником проєкту є Prof. Dr. Annett Lotzin, Department of Psychology, MSH Medical School Hamburg; координатором в Україні – доктор психологічних наук, професор Людмила Крупельницька. До роботи над проектом активно долучилися доцент кафедри психодіагностики та клінічної психології Ольга Морозова-Ларіна і аспірантка Владислава Келлер.

Найважливішими цілями проєкту є проведення віртуальних лекцій для студентів факультету психології; забезпечення віртуального курсу та супервізії для успішного завершення кваліфікаційних робіт; забезпечення експертної та структурної основи для подальшої цифровізації учасників німецьких та українських закладів вищої освіти, підтримка професійної діяльності українських дослідників та викладачів в умовах кризи.

Заплановано цикл онлайн-лекцій щодо специфічних викликів, проблем з психічним здоров’ям та психосоціальної підтримки людей, які живуть в умовах війни в Україні.

В межах проєкту передбачено одну стипендію для аспіранта та одну стипендію для постдока зі стажуванням в MSH Medical School Hamburg University of Applied Science and Medical University, а також 10 стипендій до кінця 2022 року для студентів освітньо-наукової магістерської програми «Клінічна психологія з основами психотерапії», які залишаються в Україні.

Попереду багато роботи, але сподіваємось, що матимемо не лише цінний досвід міжнародного співробітництва, але й змістове покращення викладання та навчання і додаткові можливості для наших студентів.

Людмила КРУПЕЛЬНИЦЬКА
завідувач кафедри психодіагностики
та клінічної психології