×
×
Новини

7 липня 2022 року на факультеті психології відбудеться онлайн церемонія вручення дипломів випускникам бакалаврату за трьома освітніми програмами – «Психологія», «Соціальна робота» і «Соціальна педагогіка», котрі успішно склали державні іспити та захистили кваліфікаційні роботи. 150 дипломованих фахівців, які мають високий рівень професійних компетентностей та мотивації до роботи за здобутою спеціальністю.

Завершальний семестр навчання припав на воєнні часи, але це не змусило студентів відмовитися від власної мрії. Вони довели свою самостійність і завзятість, високий рівень дослідницької компетентності та здатність ефективно навчатися в умовах невизначеності, блискуче захистили кваліфікаційні роботи, більшість з яких вирізняються непересічною актуальністю, теоретичною та практичною значущістю, оригінальністю висновків та новизною авторських розробок. Випускники не лише навчалися у цих надскладних умовах, а й здійснювали волонтерську діяльність, проводили дослідження, стажувалися за програмами академічної мобільності в університетах Європи і вкотре довели, що для студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка неможливого мало!

Факультет психології пишається своїми випускниками! Ми бажаємо їм щасливої долі і успішного професійного шляху! А тих, хто не мислить себе без навчальної та науково-дослідницької діяльності чекаємо в магістратурі!